2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp en realisatie locaties t.b.v. mobiel netwerk
Beschreibung: Ontwerp en realisatie locaties t.b.v. mobiel netwerk Inschrijver dient voorafgaand aan deelname aan de aanbesteding een akkoordverklaring te ondertekenen. Met deze akkoordverklaring bevestigt Inschrijver akkoord te gaan met de door Opdrachtgever gehanteerde aanbestedingsmethode.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 45232330 Errichtung von Antennen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen
5. Los
Los: LOT-0000