332041-2025 - Ergebnis
Tschechien – Branchenspezifisches Softwarepaket – Rozšíření neveřejné infrastruktury MKDS Kladno
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozšíření neveřejné infrastruktury MKDS Kladno
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je rozdělen do 2 částí. Předmětem první části-Neveřejná infrastruktura MKDS Kladno je realizace komplexního zabezpečení města pomocí kamerového dohlížecího systému inovovaného o analytickou funkcionalitu systému a celkovou digitalizaci zajištěnou prostřednictvím rozšíření stávajícího MKDS o kamerové body nově připojené prostřednictvím 5G sítě podle specifikací 3GPP do dohledového centra MKDS Městské policie Kladno. Předmětem druhé části- Dispečink MP Kladno, jsou stavební úpravy podkroví služebny Městské policie Kladno. Stavební úpravy zahrnují bourací práce, úpravy nosných konstrukcí podlah za účelem zřízení přístupu po schodišti, vybudování nových podlah, osazení střešních oken, zateplení krovu, zhotovení nových elektroinstalací včetně rozvaděčů, rozvody vody, rozvody kanalizace a osazení klimatizace a elektrických přímotopů. Bližší popis předmětu plnění veřejné zakázky je vymezen zadávací dokumentací, vzorem smlouvy a projektovou dokumentací.
Interne Kennung164/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48820000 Server, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 32500000 Fernmeldebedarf, 45000000 Bauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45216100 Bauarbeiten an Gebäuden für öffentliche Einrichtungen oder für Not- und Rettungsdienste, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen
5. Los
LosLOT-0002
TitelDispečink MP Kladno
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce a související dodávky a služby spočívající v provedení díla – Dispečink MP Kladno ( dále jen „dílo“). Stavební úpravy budou probíhat v podkroví objektu č.p. 47. Objekt slouží jako služebna Městské policie Kladno, kde vznikne nový dispečink Městské policie. Stavební úpravy zahrnují bourací práce, úpravy nosných konstrukcí podlah za účelem zřízení přístupu po schodišti, vybudování nových podlah, osazení střešních oken, zateplení krovu, zhotovení nových elektroinstalací včetně rozvaděčů, rozvody vody, rozvody kanalizace a osazení klimatizace a elektrických přímotopů. Slaboproudé rozvody budou zahrnovat strukturovanou kabeláž, EPS, HDMI propojení, antény GPS a TV a elektronické řízení vstupu.
Interne Kennung164/2024-2
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45216100 Bauarbeiten an Gebäuden für öffentliche Einrichtungen oder für Not- und Rettungsdienste