332109-2026 - Ergebnis
Polen – Bau von Krankenhauseinrichtungen – Przebudowa budynków gospodarczych na Zespół Poradni Specjalistycznych Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego im. prof. Bogusława Frańczuka obejmujący obszar AOS i utworzenie oddziału chirurgii jednego dnia
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa budynków gospodarczych na Zespół Poradni Specjalistycznych Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego im. prof. Bogusława Frańczuka obejmujący obszar AOS i utworzenie oddziału chirurgii jednego dnia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa budynków gospodarczych na Zespół Poradni Specjalistycznych Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego im. prof. Bogusława Frańczuka obejmujący obszar AOS i utworzenie oddziału chirurgii jednego dnia". 2. Zamówienie obejmuje: - Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem koniecznych pozwoleń budowlanych; - Wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych wraz z dostawą i montażem wyposażenia; - Uzyskanie odbiorów w całym procesie inwestycyjnym w tym odbioru końcowego; - Uzyskanie odbiorów polegających na dopuszczeniu obiektu do użytkowania. Zamówienie realizowane jest w formule zaprojektuj i wybuduj. 3. Etapy zadania: Etap 1 – obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych pozwoleń i decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji robót budowlanych, w tym ostatecznego pozwolenia na budowę oraz przeprowadzenie audytu dostępności; Etap 2 – obejmuje wykonanie prac budowlanych i instalacyjnych wraz z dostawą i montażem wyposażenia (m.in. dostawy, montażu, uruchomienia oraz przekazania do eksploatacji fabrycznie nowego, cyfrowego aparatu RTG), a także uzyskanie ostatecznego pozwolenia na użytkowanie oraz wykonanie innych elementów przedmiotu umowy nieobjętych Etapem 1. 4. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 5. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. Ustawy Pzp, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców - jeżeli są już znani. 6. W świetle art. 95 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę (lub podwykonawcę) na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności tj. pracowników fizycznych realizujący prace budowlane, instalacyjno-montażowe, pomocnicze, operatorów maszyn, ponieważ wykonywanie tych czynności polega na świadczeniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.). 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9.Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 10. Zamawiający umożliwia odbycie przez Wykonawców wizji lokalnej w miejscu inwestycji (wizja lokalna ma charakter fakultatywny). Terminy wizji lokalnych wskazano w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 125875-2026
Interne Kennung: A.I.26.1.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W niniejszym postępowaniu komunikacja odbywa się przy użyciu Platformy (https://msor.ezamawiajacy.pl) oraz poczty elektronicznej. Szczegóły dotyczące sposobu porozumiewania się Zamawiającego i Wykonawców zostały określone w SWZ. 2. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://msor.ezamawiajacy.pl/pn/MSOR/demand/251801/notice/public/details 3. Wykaz wszystkich oświadczeń i dokumentów wymaganych w niniejszym zamówieniu oraz formy i zasady ich składania szczegółowo opisane zostały w SWZ. 4. W SWZ znajdują się również informacje na temat zasad składania dokumentów przez: podmioty wspólnie ubiegające się o udzielenie zamówienia oraz Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (RP). 5. Dokładny termin związania oferta został wskazany w pkt 21 SWZ (przy uwzględnieniu modyfikacji terminów).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten, 45261320 Dachrinnenarbeiten, 45261410 Dachabdichtungs- und -dämmarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45400000 Baufertigstellung, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45421111 Einbau von Türrahmen, 45421131 Einbau von Türen, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45421152 Installation von Trennwänden, 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45432111 Verlegen von nicht massiven Bodenbelägen, 45442100 Anstricharbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa budynków gospodarczych na Zespół Poradni Specjalistycznych Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego im. prof. Bogusława Frańczuka obejmujący obszar AOS i utworzenie oddziału chirurgii jednego dnia". 2. Zamówienie obejmuje: - Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem koniecznych pozwoleń budowlanych; - Wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych wraz z dostawą i montażem wyposażenia; - Uzyskanie odbiorów w całym procesie inwestycyjnym w tym odbioru końcowego; - Uzyskanie odbiorów polegających na dopuszczeniu obiektu do użytkowania. Zamówienie realizowane jest w formule zaprojektuj i wybuduj. 3. Etapy zadania: Etap 1 – obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych pozwoleń i decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji robót budowlanych, w tym ostatecznego pozwolenia na budowę oraz przeprowadzenie audytu dostępności; Etap 2 – obejmuje wykonanie prac budowlanych i instalacyjnych wraz z dostawą i montażem wyposażenia (m.in. dostawy, montażu, uruchomienia oraz przekazania do eksploatacji fabrycznie nowego, cyfrowego aparatu RTG), a także uzyskanie ostatecznego pozwolenia na użytkowanie oraz wykonanie innych elementów przedmiotu umowy nieobjętych Etapem 1.
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen