2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Dolní Temenice a v k.ú. Horní Temenice
Beschreibung: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Dolní Temenice a v katastrálním území Horní Temenice, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Oba návrhy KoPÚ budou zpracovány tak, aby je bylo možné zapsat do katastru nemovitostí. Pro každé katastrální území bude zpracován samostatný návrh KoPÚ. Předpokládaná výměra řešeného území je v katastrálním území Dolní Temenice 298 ha a v katastrálním území Horní Temenice 506 ha. Vzhledem ke skutečnosti, že obě katastrální území na sebe navazují a tvoří funkční celek, není zakázka dělena na části a bude zadána jednomu zhotoviteli.
Interne Kennung: SP11612/2019-521101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001