See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf - biotamonitoringsdiensten
Beschreibung: Aqualysis wil middels deze aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf, marktpartijen informeren over het voornemen om één op één een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van biotamonitoringdiensten. Aqualysis is voornemens deze raamovereenkomst af te sluiten met de partijen Ecofide en Wageningen University & Research (WUR), welke in gezamenlijkheid de opdracht zullen uitvoeren. €600.000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354500 Vermessungsdienste auf See
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Biotamonitoringsdiensten
Beschreibung: Zie bijgevoegd bestand €600.000
Interne Kennung: 1