See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup TŚM do czołgów LEO2A4 PL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup TŚM do czołgów LEO2A4 PL dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Świętoszowie.
Interne Kennung: 46/08/OiB/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zakup butli
Beschreibung: zakup butli wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: zakup pulpitów p.poż.
Beschreibung: zakup pulpitów p.poż wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zakup kamery termowizyjnej Asteria
Beschreibung: zakup kamery termowizyjnej Asteria wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: zakup bloku elektroniki napęd.e-wna
Beschreibung: zakup bloku elektroniki napęd.e-wna wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: zakup napędu naprowadzania w elewacji
Beschreibung: zakup napędu naprowadzania w elewacji wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: zakup napędu naprowadzania w azymucie
Beschreibung: zakup napędu naprowadzania w azymucie wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zakup bloku elektroniki sterującej
Beschreibung: Zakup bloku elektroniki sterującej wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zakup peryskopu PERI-R17 A3
Beschreibung: Zakup peryskopu PERI-R17 A3wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: zakup bloku elektroniki WBG
Beschreibung: zakup bloku elektroniki WBG wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: zakup komputera balistycznego
Beschreibung: zakup komputera balistycznego wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: zakup pulpitu ster. działonowego
Beschreibung: zakup pulpitu ster. działonowego wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: zakup systemu kontroli (RPP+PL)
Beschreibung: zakup systemu kontroli (RPP+PL) wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: zakup pulpitu kontrolno-obsługowego dowódcy CCMS
Beschreibung: zakup pulpitu kontrolno-obsługowego dowódcy CCMS wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: zakup monitora kamery cofania
Beschreibung: zakup monitora kamery cofania wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: zakup agregatu prądotwórczego
Beschreibung: zakup agregatu prądotwórczego wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: zakup słuchawki nagłownej z mikrofonem
Beschreibung: zakup słuchawki nagłownej z mikrofonem wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: zakup osuszacza
Beschreibung: zakup osuszacza wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: zakup środka gaśniczego DEUGENN(FE 36)
Beschreibung: zakup środka gaśniczego DEUGENN(FE 36) wg zestawienia w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 18