2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transportinstallaties
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één (1) leverancier voor de uitvoering van beheer en onderhoudswerkzaamheden aan de liften en één (1) leverancier voor de uitvoering van beheer en onderhoudswerkzaamheden aan de roltrappen. De gekozen leverancier(s) dienen te kunnen voorzien in de behoefte van de aanbestedende dienst welke in paragraaf 1.2.3. is toegelicht in deel A beschrijvend document. Zie aanbestedingsdocument (deel A).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie deel A beschrijvend document
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50740000 Reparatur und Wartung von Rolltreppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Liften
Beschreibung: Betreft de uitvoering van beheer en onderhoudswerkzaamheden aan liften. Zie aanbestedingsdocument deel A en het prijzenblad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Roltrappen
Beschreibung: Betreft de uitvoering van beheer en onderhoudswerkzaamheden aan roltrappen. Zie deel A beschrijvend document en het prijzenblad.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 50740000 Reparatur und Wartung von Rolltreppen