2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup/dostawa kozetek regulowanych do badań lekarskich
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą kozetek regulowanych do badań lekarskich do Miejskiego Centrum Medycznego „Polesie” w Łodzi (Centrum) - zgodnie ze standardem dostępności Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej (AOS). 2. Szczegółowy opis wymaganych parametrów technicznych kozetek, które Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć, zamontować/zainstalować oraz uruchomić określa załącznik nr 2 do SWZ. 4. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia z należytą starannością i terminowo; 2) dostawa wraz z wniesieniem przedmiotu zamówienia, montażem, instalacją i uruchomieniem będzie zrealizowana transportem własnym Wykonawcy do pomieszczeń Centrum. Wykonawca zobowiązany jest należycie zabezpieczyć towar na czas przewozu. Przedmiot zamówienia dostarczany będzie przez Wykonawcę własnym staraniem, na jego koszt oraz ryzyko; 3) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca gwarantował, że dostarczone kozetki wraz wyposażeniem są fabrycznie nowe, nie były używane, niepowystawowe, nieregenerowane, kompletne i gotowe do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów, oraz że nie ma wad fizycznych i prawnych; 4) Wykonawca zobowiązuje się do zaopatrzenia dostarczanych kozetek w odpowiednio widoczne, czytelne i nieusuwalne oznakowanie, tzn.: każdemu wyrobowi będzie towarzyszyć informacja konieczna do bezpiecznego jego używania i do zidentyfikowania wytwórcy; 5) Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymagania określone obowiązującym prawem, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. 5. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy).
Vorherige Bekanntmachung: 149370-2026
Interne Kennung: 1/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą kozetek regulowanych do badań lekarskich do Miejskiego Centrum Medycznego „Polesie” w Łodzi (Centrum) - zgodnie ze standardem dostępności Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej (AOS). 2. Szczegółowy opis wymaganych parametrów technicznych kozetek, które Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć, zamontować/zainstalować oraz uruchomić określa załącznik nr 2 do SWZ. 4. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia z należytą starannością i terminowo; 2) dostawa wraz z wniesieniem przedmiotu zamówienia, montażem, instalacją i uruchomieniem będzie zrealizowana transportem własnym Wykonawcy do pomieszczeń Centrum. Wykonawca zobowiązany jest należycie zabezpieczyć towar na czas przewozu. Przedmiot zamówienia dostarczany będzie przez Wykonawcę własnym staraniem, na jego koszt oraz ryzyko; 3) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca gwarantował, że dostarczone kozetki wraz wyposażeniem są fabrycznie nowe, nie były używane, niepowystawowe, nieregenerowane, kompletne i gotowe do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów, oraz że nie ma wad fizycznych i prawnych; 4) Wykonawca zobowiązuje się do zaopatrzenia dostarczanych kozetek w odpowiednio widoczne, czytelne i nieusuwalne oznakowanie, tzn.: każdemu wyrobowi będzie towarzyszyć informacja konieczna do bezpiecznego jego używania i do zidentyfikowania wytwórcy; 5) Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymagania określone obowiązującym prawem, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski.
Menge: 15 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak