2. Verfahren
Verfahren
Titel: Křižovatky TDS a BOZP
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění výkonu technického dozoru stavebníka (dále jen „TDS“) podle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů, a zajištění činnosti koordinátora BOZP a PO podle zákona č. 309/2006 Sb., zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 591/2006 Sb., o bližších minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví při práci na staveništích, ve znění pozdějších předpisů, při realizaci stavby „Křižovatky Cheb – upgrade – Realizační část“ – jedná se o projekt upgrade technologií a nezbytné stavební úpravy křižovatek ve městě Cheb. Zadavatel bude požadovat kontrolní dny 1x za týden a účast TDS na stavbě min. 3x týdně. Součástí předmětu zakázky je vypracování plánu BOZP pro realizaci stavby a oznámení o zahájení prací na oblastní inspektorát práce (OIP).
Interne Kennung: VZa 15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Toto otevřené nadlimitní řízení bylo zahájeno ve smyslu § 56 odst. 1 zákona dne 13.05.2026 odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění podle § 212 zákona.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau, 71317100 Beratung im Bereich Brand- und Explosionsschutz und -überwachung, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001