2. Verfahren
Verfahren
Titel: A02.56.2025 Levering Schoonmaakmiddelen en materialen - organisatieonderdelen van gemeente Leiden
Beschreibung: Deze Europese aanbesteding betreft de levering van schoonmaakmiddelen en materialen voor de locaties: - DZB Leiden (het re-integratiebedrijf van de gemeente Leiden; - Sportaccommodaties (SPA): Sportcomplex 1574, Binnenbad de Vliet, Buitenbad de Vliet, Zwembad de Zijl, en Broekplein Schoonmaakmiddelen en materialen
Interne Kennung: A02.56.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het leveren van schoonmaakmiddelen op twee locaties in Leiden. Deelnemende opdrachtgevers zijn: - DZB het re-integratiebedrijf van Leiden - SPA sport- en zwembadlocaties van Leiden
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Totale looptijd van de overeenkomsten is 4 jaar