2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. ,,Przebudowa infrastruktury nabrzeży nr 57, 59, 61 i 63 w Porcie wojennym Świnoujście oraz modernizacja budynku nr 20/4370 wraz ze zmianą przeznaczenia w celu dostosowania do wymogów technicznych zapewniających bezpieczeństwo postoju i wykonywania zadań przez Niszczyciele min projektu 258”
Beschreibung: ,Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. ,,Przebudowa infrastruktury nabrzeży nr 57, 59, 61 i 63 w Porcie wojennym Świnoujście oraz modernizacja budynku nr 20/4370 wraz ze zmianą przeznaczenia w celu dostosowania do wymogów technicznych zapewniających bezpieczeństwo postoju i wykonywania zadań przez Niszczyciele min projektu 258.
Interne Kennung: 18/OB/UPT/26
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej z częścią kosztową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszystkich wymaganych prawem zezwoleń w szczególności zgłoszeń i decyzji oraz sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie przyszłych robót budowlanych wykonywanych w oparciu o wykonaną dokumentację dla zadania pn. "Przebudowa infrastruktury ......
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej z częścią kosztową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszystkich wymaganych prawem zezwoleń w szczególności zgłoszeń i decyzji oraz sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie przyszłych robót budowlanych wykonywanych w oparciu o wykonaną dokumentację dla zadania pn. "Przebudowa infrastruktury nabrzeży nr 57, 59, 61 i 63 w Porcie wojennym Świnoujście oraz modernizacja budynku nr 20/4370 wraz ze zmianą przeznaczenia w celu dostosowania do wymogów technicznych zapewniających bezpieczeństwo postoju i wykonywania zadań przez Niszczyciele min projektu 258."
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen