2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van bedrijfswagens
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van bedrijfswagens. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: Zaaknummer: 3569646
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van elektrisch aangedreven gesloten bestelwagens. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal twee jaar per keer.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Het leveren van elektrisch aangedreven bestelwagens, smal, met kippende veegvuil opbouw. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Het leveren van elektrisch aangedreven bestelwagens, breed, met kippende of vaste open laadbak. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Het leveren van een diesel/HVO100 aangedreven bestelwagen, enkele cabine, breed, met vaste open laadbak. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Beschreibung: Het leveren van diesel/HVO100 aangedreven bestelwagens, dubbele cabine, breed, met kippende open laadbak. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6
Beschreibung: Het leveren van diesel/HVO100 aangedreven 4x4 terreinwagen in pickup uitvoering met open laadbak. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7
Beschreibung: Het leveren van elektrisch aangedreven 4x4 terreinwagen in pickup uitvoering met open laadbak. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 7