332392-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Skládkování a likvidace uličních smetků 2026 - 2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSkládkování a likvidace uličních smetků 2026 - 2027
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je převzetí odpadu do zařízení (na skládku), tj. služby, spočívající v likvidaci, skladování uličních smetků dle podmínek uvedených dále v této ZD, a to včetně zákonných poplatků. Jedná se o odpad katalogové číslo 200303, Uliční smetky, kategorie O. Předpokládané množství za rok je 2.000 tun. Skládka musí mít oprávnění k přijímání odpadu 200303. Původcem odpadu je Statutární město Jablonec nad Nisou. Odpad vzniká na území Statutárního města Jablonec nad Nisou činností Technických služeb Jablonec, s.r.o. - strojní zametání komunikací a chodníků ve vlastnictví Statutárního města Jablonec nad Nisou. S odpady bude nakládáno dle zákona o odpadech. Dodavatel bude povinen předložit potřebné dokumenty/oprávnění k přijetí odpadu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung01/2026