2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRE – T402 nový (02A.0656)
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro provádění stavby, dokumentace skutečného provedení stavby, výkon funkce generálního projektanta, výkon funkce autorského dozoru, vypracování zásad organizace výstavby, místních provozně bezpečnostních předpisů, kontrolních a zkušebních plánů, provozní dokumentace a další související plnění pro stavbu „PRE – T402 nový“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Viz zadávací dokumentace
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025200271
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.