See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FIN-EA Informatie- en verwijscentrum voor toeslagengedupeerden
Beschreibung: Het ministerie van Financiën wil een landelijk informatie- en verwijscentrum (IVC) opzetten waar gedupeerden van de toeslagenaffaire de komende jaren terecht kunnen voor een breed aanbod psychosociale hulp bij vragen.
Interne Kennung: 201865004.015.049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: We maken gebruik van een SAS-procedure, zie hoofdstuk 7 van het beschrijvend document.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen, 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000