332452-2025 - Ergebnis
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Dynamický nákupní systém na služby Projektové řízení, administrace a koordinace
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na služby Projektové řízení, administrace a koordinace
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění odborných služeb projektového řízení, administrace a koordinace pro interní potřeby zadavatele, a to v rozsahu zadavatelem nadefinovaných odborných rolí. Kategorie: 1. Projektový manažer 2. Projektový administrátor / koordinátor
Interne KennungDNS_3
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdynamický nákupní systém
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001