See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Styretavler til pumpestationer
Beschreibung: Styretavler til pumpestationer opdelt i 7 standard enheder med tilvalg/fravalg i form af motorstørrelser, antal niveau måling, levering med eller uden teknikskab. De 7 standard enheder er opbygget således de kan benyttes ved renovering af eksisterende anlæg, Indbygning i Ventilhuse og ny installationen.
Interne Kennung: S2024-00313
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Begrænset udbud
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31211110 Steuertafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen, 31211100 Schaltbretter, 31214500 Schalttafeln
5. Los
Los: LOT-0000