See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP SPRZĘTU MEDYCZNEGO NA RZECZ ZAKŁADU OPIEKUŃCZO LECZNICZEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu rehabilitacyjnego na rzecz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający minimalne parametry wymagane przez Zamawiającego, znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 173986-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Szafki na leki x 4 szt.
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Wspomagający sprzęt medyczny
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Sprzęt wspomagający poruszanie się– 38 szt.
Haupteinstufung (cpv): 33141720 Gehhilfsmittel
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Zakup defibrylatora - 2 szt.
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Pomocnicze wyposażenie medyczne
Haupteinstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Lampa bakteriobójcza – 4 szt