2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie modułu Biura Podawczego w ramach Systemu Obsługi Sekretariatów Sądów Administracyjnych (OSSA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zaprojektowaniu, wykonaniu i wdrożeniu modułu Biura Podawczego w ramach Systemu Obsługi Sekretariatów Sądów Administracyjnych (OSSA). Postępowanie jest prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą”. W zakresie nieuregulowanym niniejszym Zaproszeniem do negocjacji, zwanym dalej „Zaproszeniem”, zastosowanie mają przepisy ustawy. Uzasadnienie faktyczne wyboru trybu: Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w przeprowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego postępowaniu, którego przedmiotem było zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie Systemu Obsługi Sekretariatów Sądów Administracyjnych (Systemu OSSA), a całkowita wartość tych zamówień została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego (nr sprawy WAG.262.12.2023). Mając na uwadze, że rozbudowa Systemu OSSA o dodatkowe funkcjonalności - moduł wspierający obsługę biura podawczego, polega nie tylko na wytworzeniu nowych funkcjonalności, ale również na odpowiednim dostosowaniu już realizowanego Systemu OSSA w ramach zadania podstawowego, rozbudowy tej może dokonać jedynie obecny Wykonawca Systemu. Przedmiotowe zamówienie, polegające na powtórzeniu usług podobnych do tych objętych zamówieniem podstawowym, zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego, opublikowanym w Dzienniku Urzędowym UE ogłoszeniu nr 2023/S 247-783723 z dnia 22.12.2023 r.
Interne Kennung: WAG.262.1.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie modułu Biura Podawczego w ramach Systemu Obsługi Sekretariatów Sądów Administracyjnych (OSSA).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zaprojektowaniu, wykonaniu i wdrożeniu modułu Biura Podawczego w ramach Systemu Obsługi Sekretariatów Sądów Administracyjnych (OSSA).