332668-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – ZAKUP KARDIOLOGICZNEGO SPRZĘTU MEDCZNEGO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP KARDIOLOGICZNEGO SPRZĘTU MEDCZNEGO
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu kardiologicznego Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 zadań: Zadanie 1: Zakup Pomp infuzyjnych wraz ze stacjami dokującymi Zadanie 2: Zakup defibrylatorów Zadanie 3: Zakup wózków reanimacyjnych Zadanie 4: Zakup aparatów EKG z wózkiem Zadanie 5: Zakup urządzeń do monitorowania pracy serca podczas wysiłku fizycznego Zadanie 6: Zakup spirometrów Zadanie 7: Zakup testu pochylniowego Zadanie 8: Zakup centrali kardiologicznej i kardiomonitorów funkcji życiowych z statywami Zadanie 9: Zakup ssaków medycznych Zadanie 10: Zakup USG Zadanie 11: Zakup łóżek kardiologicznych wraz z niezbędnym osprzętem Zadanie 12: Zakup skanerów do żył
Vorherige Bekanntmachung201179-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungZakup Pomp infuzyjnych wraz ze stacjami dokującymi
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
BeschreibungZakup defibrylatorów
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
LosLOT-0003
TitelZadanie 3
BeschreibungZakup wózków reanimacyjnych
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0004
TitelZadanie 4
BeschreibungZakup aparatów EKG z wózkiem
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
LosLOT-0005
TitelZadanie 5
Beschreibung33100000
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
LosLOT-0006
TitelZadanie 6
BeschreibungZakup spirometrów
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
LosLOT-0007
TitelZadanie 7
BeschreibungZakup testu pochylniowego
LosLOT-0008
TitelZadanie 8
BeschreibungZakup centrali kardiologicznej i kardiomonitorów funkcji życiowych z statywami
LosLOT-0009
TitelZadanie 9
BeschreibungZakup ssaków medycznych
LosLOT-0010
TitelZadanie 10
BeschreibungZakup USG
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0011
TitelZadanie 11
BeschreibungZakup łóżek kardiologicznych wraz z niezbędnym osprzętem
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
LosLOT-0012
TitelZadanie 12
BeschreibungZakup skanerów do żył