See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowych samochodów ciężarowych: z zamontowanym remonterem drogowym Patcher - 1 szt. i typu wywrotka z trójstronnym wywrotem – 1 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych samochodów ciężarowych: z zamontowanym remonterem drogowym Patcher - 1 szt. i typu wywrotka z trójstronnym wywrotem – 1 szt. Przedmiot zamówienia składa się z dwóch częsci: Część nr 1: Dostawa nowego samochodu ciężarowego z zamontowanym remonterem drogowym – Patcher 1 szt. Część nr 2: Dostawa nowego samochodu ciężarowego typu wywrotka z trójstronnym wywrotem – 1 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 133136-2025
Interne Kennung: ZP/ 03 /2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa nowych samochodów ciężarowych: z zamontowanym remonterem drogowym Patcher - 1 szt. i typu wywrotka z trójstronnym wywrotem – 1 szt.
Interne Kennung: ZP/ 03 /2025 - część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa nowego samochodu ciężarowego typu wywrotka z trójstronnym wywrotem – 1 szt
Beschreibung: Dostawa nowego samochodu ciężarowego typu wywrotka z trójstronnym wywrotem – 1 szt
Interne Kennung: ZP/ 03 /2025 - część nr 2