2. Verfahren
Verfahren
Titel: A0 aankondigingsborden gemeente Lelystad
Beschreibung: De opdracht is het exploiteren en beheren van vaste tweezijdige displays (A0 aankondigingsborden) voor aankondigingen van acties en evenementen in Lelystad en/of directe regio. Hiervoor is een Programma van Eisen opgesteld waaraan moet worden geconformeerd. Het Programma van Eisen is te vinden in bijlage Programma van Eisen A0 aankondigingsborden gemeente Lelystad v0.1 200 tweezijdige displays voor affiches/posters van ongeveer 83 x 118 cm (A0 formaat) zullen in overleg tussen de Opdrachtgever en opdrachtnemer vast worden bevestigd aan nader aan te wijzen lichtmasten langs de gemeentelijke Stadshoofdwegen verspreid over de hele stad. Eventueel aanvullende locaties bij uitbreiding Stadshoofdwegen in overleg nader te bepalen.
Interne Kennung: 3507869
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt uitgevoerd onder werking van de Aanbestedingswet 2012. De Opdracht wordt aanbesteed door middel van de Europese Openbare procedure overeenkomstig de Delen 1, 2 en 4 van de Aanbestedingswet 2012. Conform de Aanbestedingsleidraad A0 aankondigingsborden gemeente Lelystad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341200 Werbeverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gemeente Lelystad sluit een Overeenkomst voor een periode van vijf (5) jaar en vangt aan per 1 januari 2027. Na afloop van deze periode kan Gemeente Lelystad de overeenkomst eenmaal tegen gelijkblijvende voorwaarde eenzijdig verlengen met een periode van vijf (5) jaar. De totale duur van de overeenkomst, inclusief verlenging(en), is maximaal tien (10) jaar.