See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. – leki ogólne oraz przeciwdrobnoustrojowe 2026v49
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. leki ogólne oraz przeciwdrobnoustrojowe w 49 zadaniach częściowych do następujących lokalizacji Zamawiającego: - przy ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia, - przy ul. Wójta Radtkego 1, 81-348 Gdynia, - przy ul. Dr A. Jagalskiego 10, 84-200 Wejherowo 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ oraz w Projekcie Umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung: D25M/251/N/39-58rj/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33690000 Varia, 33615100 Insulin, 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 33621100 Antithrombotische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 40
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 49