33285-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Straży Granicznej położonych w Warszawie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Straży Granicznej położonych w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Straży Granicznej położonych w Warszawie przy al. Niepodległości 100, ul. Podchorążych 38, ul. Komitetu Obrony Robotników 23 oraz ul. Żwirki i Wigury 1c zgodnie z wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 624874-2024
Interne Kennung: 15/FI/AG/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy oraz: ­-art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, ­-art. 5k Rozporządzenia (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014. 2. Dokumenty wymagane przez Zamawiającego składane wraz z ofertą: 1) Formularz ofertowy, według wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. 2) Formularz cenowy, według wzoru stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ. 3) Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik. 4) Pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ­ dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 5) Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy), z którego wynika, które usługi lub dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy. 6) Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 7) Przedmiotowe środki dowodowe: Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 3. Zamawiający zażąda oświadczenia (JEDZ) wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. 4. Ponadto Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, najwyżej ocenionego, do złożenia: 1) Na potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania: a) informacja z Krajowego Rejestru Karnego b) oświadczenie Wykonawcy o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej c) odpis lub informacja z KRS lub z CEIDG d) oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu JEDZ 2) Na potwierdzenie spełniania warunku udziału w postępowaniu, wskazanego przez Zamawiającego, Wykonawca składa aktualną: a) koncesję na obrót energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki; b) koncesję na dystrybucję energii elektrycznej wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki – w przypadku Wykonawców będących Operatorem Systemu Dystrybucyjnego; c) umowę z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego na świadczenie usług dystrybucyjnych na obszarze, na którym znajduje się miejsce odbioru energii elektrycznej – w przypadku Wykonawców nie będących właścicielami sieci dystrybucyjnej. 5. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej: 1) zamiast informacji z Krajowego Rejestru Karnego, składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument­ wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. 2) zamiast odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury ­ wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem. Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa powyżej, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków wskazanych w SWZ, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy, lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Wymagania dotyczące terminu wystawienia dokumentów lub oświadczeń są analogiczne jak powyżej. 6. W zakresie nieuregulowanym SWZ, zastosowanie mają przepisy rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy oraz rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 03 sierpnia 2023 r 7. Szczegółowe informacje dotyczące postępowania zawarte są w SWZ zamieszczonej na Platformie pod adresem: https://nwosg.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obiekt Komendy Głównej Straży Granicznej, 02-­585 Warszawa, al. Niepodległości 100
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Komendy Głównej Straży Granicznej, 02-­585 Warszawa, al. Niepodległości 100 zgodnie z wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część I 15/FI/AG/24
Los: LOT-0002
Titel: Obiekt Komendy Głównej Straży Granicznej, 02­-143 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1c
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Komendy Głównej Straży Granicznej, 02-­143 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1c zgodnie z wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część II 15/FI/AG/24
Los: LOT-0003
Titel: Obiekt Komendy Głównej Straży Granicznej (CWT), 02­-148 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Komendy Głównej Straży Granicznej(CWT), 02-­148 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23 zgodnie z wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część III 15/FI/AG/24
Los: LOT-0004
Titel: Obiekt Komendy Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, 02-­148 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Komendy Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, 02-­148 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23 zgodnie z wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część IV 15/FI/AG/24
Los: LOT-0005
Titel: Obiekt Komendy Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej (Bud. 1A), 02-­148 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Komendy Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej (Bud. 1A), 02-­148 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23 zgodnie z wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część V 15/FI/AG/24
Los: LOT-0006
Titel: Obiekt Komendy Głównej Straży Granicznej, 00-463 Warszawa, ul. Podchorążych 38
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Komendy Głównej Straży Granicznej, 00-463 Warszawa, ul. Podchorążych 38 zgodnie z wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część VI 15/FI/AG/24