Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Arnhem
Geschätzte Dauer
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Arnhem
Geraamde duur