See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. w Warszawie. W podziale na 35 pakietów
Beschreibung: Zestawienie asortymentowe określające nazwę przedmiotu zamówienia wraz z określeniem ilości przewidzianej do sukcesywnych dostaw w okresie 24 miesięcy obowiązywania umowy, stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: UCZKIN/ZP-01/05/2025/EU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy od określonego w art. 138 ust. 2 tj. 35 dni, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W obowiązującym stanie prawnym możliwość skrócenia terminu składania ofert jest uzasadniona koniecznością zakupu produktów farmaceutycznych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania szpitala i zapewnienia odpowiedniej opieki pacjentom. Okoliczności uzasadniające skrócenie terminu składania ofert Z możliwości określonej w art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych zamawiający może korzystać również w przypadkach które zamawiający mógł przewidzieć lub które wynikają z przyczyn, za które odpowiada zamawiający.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych w okresie 24 miesięcy dla Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. w Warszawie.
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 1 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 2 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 3 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 4 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 5 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 5
Los: LOT-0006
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 6 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 6
Los: LOT-0007
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 7 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 7
Los: LOT-0008
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 8 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 8
Los: LOT-0009
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 9 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 9
Los: LOT-0010
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 10 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 10
Los: LOT-0011
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 11 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 11
Los: LOT-0012
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 12 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 12
Los: LOT-0013
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 13 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 13
Los: LOT-0014
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 14 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 14
Los: LOT-0015
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 15 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 15
Los: LOT-0016
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 16 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 16
Los: LOT-0017
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 17 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 17
Los: LOT-0018
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 18 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 18
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0019
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 19 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 19
Los: LOT-0020
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 20 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 20
Los: LOT-0021
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 21 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 21
Los: LOT-0022
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 22 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 22
Los: LOT-0023
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 23 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 23
Los: LOT-0024
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 24 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 24
Los: LOT-0025
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 25 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 25
Los: LOT-0026
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 26 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 26
Los: LOT-0027
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 27 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 27
Los: LOT-0028
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 28 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 28
Los: LOT-0029
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 29 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 29
Los: LOT-0030
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 30 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 30
Los: LOT-0031
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 31 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 31
Los: LOT-0032
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 32 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 32
Los: LOT-0033
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 33 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 33
Los: LOT-0034
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 34 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 34
Los: LOT-0035
Beschreibung: Szczegółowo wymienione i opisane produkty farmaceutycznych w ilościach i parametrach przypisanych do pakietu nr 35 w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 35