See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - szalik letni i zimowy (4 rodzaje), sznur galowy (4 rodzaje)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – szalik letni i zimowy (4 rodzaje), sznur galowy (4 rodzaje). Przedmiot zamówienia obejmuje 8 zadań: Zadanie nr 1 - Szalik letni koloru khaki - 14 000 szt. Zadanie nr 2 - Szalik zimowy koloru białego - 6 000 szt. Zadanie nr 3 - Szalik zimowy koloru khaki - 14 000 szt. Zadanie nr 4 - Szalik zimowy koloru stalowego - 5 000 szt. Zadanie nr 5 - Sznur galowy oficerski Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych - 6 000 szt. Zadanie nr 6 - Sznur galowy podoficera Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych - 6 000 szt. Zadanie nr 7 - Sznur galowy szeregowego Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych - 8 000 szt. Zadanie nr 8 - Sznur galowy oficerski Marynarki Wojennej - 3 500 szt.
Interne Kennung: 85/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18422000 Schals
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18420000 Bekleidungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Szalik letni koloru khaki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szalików letnich koloru khaki, w ilości 14.000 sztuk, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - Szalik letni koloru khaki
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo: 3 000 sztuk szalików letnich koloru khaki. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Szalik zimowy koloru białego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szalików zimowych koloru białego, w ilości 6.000 sztuk, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - Szalik zimowy koloru bialego
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo: 2 000 sztuk szalików zimowych koloru białego. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Szalik zimowy koloru khaki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szalików zimowych koloru khaki, w ilości 14.000 sztuk, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - Szalik zimowy koloru khaki
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo: 3 000 sztuk szalików zimowych koloru khaki. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Szalik zimowy koloru stalowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szalików zimowych koloru stalowego, w ilości 5.000 sztuk, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - Szalik zimowy koloru stalowego
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo: 1 000 sztuk szalików zimowych koloru stalowego. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Sznur galowy oficerski Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sznurów galowych oficerskich Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych, w ilości 6.000 sztuk, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 5 - Sznur galowy oficerski Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych
Haupteinstufung (cpv): 18420000 Bekleidungszubehör
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo: 1 000 sztuk sznurów galowych oficerskich Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Sznur galowy podoficera Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sznurów galowych podoficera Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych, w ilości 6.000 sztuk, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 6 - Sznur galowy podoficera Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo: 1 000 sztuk sznurów galowych podoficera Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Sznur galowy szeregowego Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sznurów galowych szeregowego Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych, w ilości 8.000 sztuk, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 7 - Sznur galowy szeregowego Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo: 2 000 sztuk sznurów galowych szeregowego Wojsk Lądowych i Sił Powietrznych. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Sznur galowy oficerski Marynarki Wojennej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sznurów galowych oficerskich Marynarki Wojennej, w ilości 3.500 sztuk, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 8 - Sznur galowy oficerski Marynarki Wojennej
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo: 500 sztuk sznurów galowych oficerskich Marynarki Wojennej. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).