2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 221 000 euro na dostawę laboratoryjnego systemu informatycznego LIS (II) dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa laboratoryjnego systemu informatycznego LIS (II) dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” – Załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy – Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: EZ.28.77.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa laboratoryjnego systemu informatycznego LIS (II) dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Beschreibung: Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” – Załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy – Załącznik nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.