332926-2025 - Wettbewerb
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług przewozowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług przewozowych
BeschreibungŚwiadczenie usług przewozowych na linii 1 w Wejherowie i gminie Wejherowo, w dni powszednie od poniedziałku do piątku oraz na liniach 1, 3 i 16 w Wejherowie i gminie Wejherowo w soboty, niedziele i święta, jednym autobusem miejskim niskopodłogowym o długości co najmniej 12 m
Interne KennungMZK/02/11/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensxxx
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług przewozowych na linii 9 w Redzie i Rumi, w dni powszednie od poniedziałku do piątku, trzema autobusami miejskimi przegubowymi, niskopodłogowymi o długości co naj-mniej 17,5 m.
BeschreibungŚwiadczenie usług przewozowych na linii 9 w Redzie i Rumi, w dni powszednie od poniedziałku do piątku, trzema autobusami miejskimi przegubowymi, niskopodłogowymi o długości co naj-mniej 17,5 m.
Interne KennungMZK/04/05/2025