332951-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Umowa na świadczenie usług serwisowych w zakresie ekspozycji Centrum Pieniądza NBP przez okres 3 lat
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUmowa na świadczenie usług serwisowych w zakresie ekspozycji Centrum Pieniądza NBP przez okres 3 lat
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego przez Wykonawcę usług konserwacji i serwisowania ekspozycji Centrum Pieniądza NBP w Warszawie. 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na zlecaniu Wykonawcy wykonywania: 1) Usług wsparcia technicznego, z limitem czasowym maksymalnie do 1.000 godzin; 2) Zleceń drobnych prac instalacyjno-budowlanych na terenie CP, w tym: a) prac instalacyjno-budowlanych, b) usuwania skutków Awarii w zakresie napraw elementów budowlanych oraz wystroju wnętrz, c) czynności konserwacyjnych i naprawczych urządzeń i instalacji nieobjętych serwisem wykonawcy (np. w przypadku niewywiązywania się Zewnętrznych wykonawców robót z zobowiązań gwarancyjnych), d) modernizacji, rekonfiguracji lub zmiany parametrów pracy urządzeń, która nie jest możliwa do wykonania bez wymiany części, lub podzespołów, e) montażu i demontażu elementów Ekspozycji nie związanego z usuwaniem awarii i usterek. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 8 do Swz.
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPO1-EWS-241-0126/DA/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy z 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej "ustawą", Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy oraz zamówienie zostało opublikowane we Wstępnym ogłoszeniu informacyjnym 44306-2026 z 21.01.2026 r. i zostało zamieszczone w profilu nabywcy co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówienia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, co stosownie do art. 138 ust. 2 pkt 1 Prawo zamówień publicznych umożliwia skrócenie terminu składania ofert.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50340000 Reparatur und Wartung von audiovisuellen und optischen Geräten, 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na zlecaniu Wykonawcy wykonywania: 1) Usług wsparcia technicznego, z limitem czasowym maksymalnie do 1.000 godzin; 2) Zleceń drobnych prac instalacyjno-budowlanych na terenie CP, w tym: a) prac instalacyjno-budowlanych, b) usuwania skutków Awarii w zakresie napraw elementów budowlanych oraz wystroju wnętrz, c) czynności konserwacyjnych i naprawczych urządzeń i instalacji nieobjętych serwisem wykonawcy (np. w przypadku niewywiązywania się Zewnętrznych wykonawców robót z zobowiązań gwarancyjnych), d) modernizacji, rekonfiguracji lub zmiany parametrów pracy urządzeń, która nie jest możliwa do wykonania bez wymiany części, lub podzespołów, e) montażu i demontażu elementów Ekspozycji nie związanego z usuwaniem awarii i usterek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym opcji zamówienia oraz wymagania i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 8 do Swz.