See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podstawowa Opieka Zdrowotna - ŚWIADCZENIA NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ UDZIELANE W WARUNKACH AMBULATORYJNYCH I W MIEJSCU ZAMIESZKANIA LUB POBYTU ŚWIADCZENIOBIORCY NA OBSZARZE ZABEZPIECZENIA DO 50 TYS. ŚWIADCZENIOBIORCÓW W ZAKRESIE UZUPEŁNIONYM
Beschreibung: Zamówienie na usługi zdrowotne w rodzaju Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ) na obszarze gminy: 1206012 Czernichów, 1206072 Liszki udzielone zgodnie z zapisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych ze zm. - konkurs ofert art. 139 ustawy.
Interne Kennung: 06-25-000039/POZ/0112/01.0000.160.16/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0001