2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie systemu sieci aktywnej oraz LAN w obiekcie Izby Pamięci przy Cmentarzu Powstańców Warszawy na Woli (Muzeum Warszawy)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa z montażem i uruchomieniem sieci aktywnej LAN w jednej lokalizacji oraz modernizacja sieci LAN w dwóch obiektach należących do zamawiającego. Przeprowadzona modernizacja musi być kompatybilna z istniejącą infrastrukturą techniczną sieci LAN oraz posiadać możliwość zarządzania centralnego w jednym systemie zarządzania. Wypis budynków przedstawia się następująco: Obiekt „Wystawa” - Izba Pamięci z Murem Pamięci przy Cmentarzu Powstańców Warszawy na Woli przy ul. Wolskiej 168 w Warszawie (01-258). Obiekt „Oddział” - Muzeum Woli w dzielnicy Wola, ul. Srebrna 12, 00-810 Warszawa. Obiekt „Centrala” – Muzeum Warszawy, Rynek Starego Miasta 28-42, 02-272 Warszawa. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) Wdrożenie rozwiązania w zakresie aktywnej infrastruktury informatycznej w budynkach Wystawy; b) Dobór i dostarczenie wymaganych treścią OPZ urządzeń, oprogramowania, licencji oraz kontraktów serwisowych niezbędnych do uruchomienia i prawidłowego eksploatowania infrastruktury IT. c) Połączenie infrastruktury obiektu „Wystawa” z systemami Centrali i Oddziału d) Wymiana/Aktualizacja/Rozszerzenie systemów IT Centrali koniecznych do podłączenia i centralnego zarządzania systemami obiektu „Wystawa. e) Uruchomienie zunifikowanej sieci WiFi w Centrali, Oddziale oraz w budynkach Wystawy (infrastruktura - okablowanie i urządzenia WiFi (AP) w Centrali i Oddziale są już zainstalowane). f) Zapewnienie działania systemu poprzez odpowiednie gwarancje i kontrakty serwisowe przez okres wskazany w ofercie Wykonawcy. g) Przygotowanie Dokumentacji określonej w OPZ i Projektowanych Postanowieniach Umowy. h) Inne czynności niezbędne do realizacji celu zamówienia wynikające z treści OPZ. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w Rozdziale III OPZ.
Interne Kennung: MW/ZP/14/TP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001