333076-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Wärmedämmarbeiten – Opravy oplechování a izolací na rozvodech tepelné energie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpravy oplechování a izolací na rozvodech tepelné energie
BeschreibungVeřejná zakázka na zavedení dynamického nákupního systému (DNS) je zadávána za účelem zajištění bezpečného provozu a dodávek tepla horkovody Zadavatele, a to pro zajištění oprav a výměny oplechování a izolací potrubí horkovodů, včetně oprav a výměny oplechování a izolací armatur, kompenzátorů a pevných bodů potrubí horkovodů na základě potřeb Zadavatele.
Interne KennungN006/26/V00014196
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV případě této veřejné zakázky se jedná o zavedení DNS podle pravidel pro užší řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. V první fázi dojde k zavedení DNS, přičemž jsou do tohoto systému zařazeni Dodavatelé, kteří ve lhůtě pro podání žádostí o účast nebo dodatečně prokázali splnění požadavků Zadavatele na kvalifikaci. V druhé fázi jsou odesílány kvalifikovaným Dodavatelům zařazeným v DNS Výzvy k podání nabídek na jednotlivé veřejné zakázky, dle aktuálních provozních potřeb Zadavatele. Zadávání jednotlivých veřejných zakázek v zavedeném DNS se řídí pravidly uvedenými v zadávací dokumentaci uveřejněné na NEN.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45321000 Wärmedämmarbeiten
5. Los
LosLOT-0001