2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych, serwerów oraz wsparcia i gwarancji do posiadanego wyposażenia
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych, serwerów oraz wsparcia i gwarancji producenta do posiadanego wyposażenia. 2) W ramach przedmiotu zamówienia, o którym mowa w pkt 1) Wykonawca będzie świadczył na rzecz Zamawiającego wsparcie przy instalacji i konfiguracji urządzeń sieciowych, o których mowa w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ), za pośrednictwem wyznaczonego do tego inżyniera. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 10 do SWZ. 4) Urządzenia, będące przdmiotem zamówienia będą fabrycznie nowe (tj. nieregenerowane, nienaprawiane, niefabrykowane, nieużywane we wcześniejszych wdrożeniach), pełnowartościowe, kompletne, sprawne technicznie, bez wad prawnych, bez wad fizycznych, dostarczone w oryginalnych opakowaniach producenta i pochodzące z oficjalnego kanału dystrybucji producenta a także będą spełniały wymagania minimalne wyszczególnione w OPZ. Urządzenia dostarczone będą z kompletem standardowej dokumentacji dla użytkownika w formie papierowej lub elektronicznej w języku polskim lub angielskim.
Interne Kennung: Nr sprawy: SAFiZP.261.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 72611000 Technische Computerunterstützung