See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa części zamiennych do silników DAF, Cummins oraz Iveco do autobusów eksploatowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest sukcesywna dostawa części zamiennych do silników DAF, Cummins oraz Iveco do autobusów eksploatowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością • część nr 1 - części zamienne do silników DAF i Cummins – załącznik nr 3 do SWZ, • część nr 2 - części zamienne do silników IVECO – Załącznik nr 4 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany złożyć ofertę na całość asortymentu przypadającego dla danej części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części postępowania. Dostarczone części zamienne będą: a) nowe, pochodzące z aktualnego katalogu części zamiennych producenta danej marki samochodu, b) oryginalne tj. będą tej samej jakości co komponenty stosowane do montażu pojazdu samochodowego, produkowane zgodnie ze specyfikacjami i standardami produkcji, ustalonymi przez producenta tych pojazdów do produkcji komponentów lub części zamiennych danego pojazdu samochodowego, w tym części zamienne produkowane na tej samej linii produkcyjnej co komponenty danego pojazdu samochodowego c) części do pojazdów, o których mowa w pkt a, związane z bezpieczeństwem użytkowania pojazdów i ochroną środowiska powinny spełniać co najmniej jeden z następujących warunków: • oznakowane są znakami homologacji międzynarodowej stosowanymi w homologacji Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ) - "E" lub Unii Europejskiej - "e"; • oznakowane są cechami producenta pojazdu, na który wystawiono krajowe świadectwo homologacji typu pojazdu; ocechowanie to powinno być zgłoszone do upoważnionej jednostki celem ewidencji; • oznakowane są cechami dostawcy producenta pojazdu, na który wystawiono krajowe świadectwo homologacji typu pojazdu; ocechowanie to powinno być zgłoszone do upoważnionej jednostki celem ewidencji; • oznakowane są znakiem zgodności zgodnie z przepisami o systemie oceny zgodności i akredytacji; przepisu nie stosuje się do przedmiotów wyposażenia i części oznakowanych znakiem bezpieczeństwa na podstawie dotychczasowych przepisów o badaniach i certyfikacji. d) Dostarczony asortyment będzie posiadał na opakowaniu co najmniej oznakowanie logo-znakiem towarowym, nr katalogowy producenta części oraz informację o marce/modelu pojazdu, do którego był zamawiany. Przedmiot Zamówienia został określony szacunkowo. Faktyczna ilość i asortyment będą zależne od bieżących potrzeb Zamawiającego. Określone przez Zamawiającego w w/w załącznikach ilości i asortyment części nie może być podstawą roszczeń ze strony Wykonawcy w sytuacji mniejszych potrzeb Zamawiającego.
Interne Kennung: KBZ/TN/64/65/2026/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa części zamiennych do silników DAF oraz Cummins do autobusów eksploatowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest ustalenie warunków współpracy pomiędzy Stronami w zakresie dotyczącym sukcesywnej dostawy części zamiennych do silników DAF i silników CUMMINS (dalej jako: „Części Zamienne”) do autobusów eksploatowanych przez Zamawiającego, zgodnie z potrzebami Zamawiającego określanymi każdorazowo w zamówieniu. Dostarczone Części Zamienne muszą być: a) nowe, pochodzące z aktualnego katalogu części zamiennych producenta danej marki samochodu, b) oryginalne tj. będą tej samej jakości co komponenty stosowane do montażu pojazdu samochodowego, produkowane zgodnie ze specyfikacjami i standardami produkcji, ustalonymi przez producenta tych pojazdów do produkcji komponentów lub części zamiennych danego pojazdu samochodowego, w tym części zamienne produkowane na tej samej linii produkcyjnej co komponenty danego pojazdu samochodowego, c) części do pojazdów, o których mowa w pkt a, związane z bezpieczeństwem użytkowania pojazdów i ochroną środowiska powinny spełniać co najmniej jeden z następujących warunków: • oznakowane są znakami homologacji międzynarodowej stosowanymi w homologacji Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ) - "E" lub Unii Europejskiej - "e"; • oznakowane są cechami producenta pojazdu, na który wystawiono krajowe świadectwo homologacji typu pojazdu; ocechowanie to powinno być zgłoszone do upoważnionej jednostki celem ewidencji; • oznakowane są cechami dostawcy producenta pojazdu, na który wystawiono krajowe świadectwo homologacji typu pojazdu; ocechowanie to powinno być zgłoszone do upoważnionej jednostki celem ewidencji; • oznakowane są znakiem zgodności zgodnie z przepisami o systemie oceny zgodności i akredytacji; przepisu nie stosuje się do przedmiotów wyposażenia i części oznakowanych znakiem bezpieczeństwa na podstawie dotychczasowych przepisów o badaniach i certyfikacji.
Interne Kennung: KBZ/TN/64/2026/P
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa części zamiennych do silników Iveco do autobusów eksploatowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest ustalenie warunków współpracy pomiędzy Stronami w zakresie dotyczącym sukcesywnej dostawy części zamiennych do silników Iveco (dalej jako: „Części Zamienne”) do autobusów eksploatowanych przez Zamawiającego, zgodnie z potrzebami Zamawiającego określanymi każdorazowo w zamówieniu. Dostarczone Części Zamienne muszą być: a) nowe, pochodzące z aktualnego katalogu części zamiennych producenta danej marki samochodu, b) oryginalne tj. będą tej samej jakości co komponenty stosowane do montażu pojazdu samochodowego, produkowane zgodnie ze specyfikacjami i standardami produkcji, ustalonymi przez producenta tych pojazdów do produkcji komponentów lub części zamiennych danego pojazdu samochodowego, w tym części zamienne produkowane na tej samej linii produkcyjnej co komponenty danego pojazdu samochodowego, c) części do pojazdów, o których mowa w pkt a, związane z bezpieczeństwem użytkowania pojazdów i ochroną środowiska powinny spełniać co najmniej jeden z następujących warunków: • oznakowane są znakami homologacji międzynarodowej stosowanymi w homologacji Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ) - "E" lub Unii Europejskiej - "e"; • oznakowane są cechami producenta pojazdu, na który wystawiono krajowe świadectwo homologacji typu pojazdu; ocechowanie to powinno być zgłoszone do upoważnionej jednostki celem ewidencji; • oznakowane są cechami dostawcy producenta pojazdu, na który wystawiono krajowe świadectwo homologacji typu pojazdu; ocechowanie to powinno być zgłoszone do upoważnionej jednostki celem ewidencji; • oznakowane są znakiem zgodności zgodnie z przepisami o systemie oceny zgodności i akredytacji; przepisu nie stosuje się do przedmiotów wyposażenia i części oznakowanych znakiem bezpieczeństwa na podstawie dotychczasowych przepisów o badaniach i certyfikacji.
Interne Kennung: KBZ/TN/65/2026/P