33311-2026 - Ergebnis
Polen – Intraokulare Linsen – Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, wiskoelastyku oraz zestawów operacyjnych do operacji wewnątrzgałkowych wraz z bezpłatnym użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa soczewek wewnątrzgałkowych, wiskoelastyku oraz zestawów operacyjnych do operacji wewnątrzgałkowych wraz z bezpłatnym użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, wiskoelastyku oraz zestawów operacyjnych do operacji wewnątrzgałkowych wraz z bezpłatnym użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie, z podziałem na 5 pakiety: Pakiet nr 1– Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów i zestawów operacyjnych do operacji wewnątrzgałkowych wraz z bezpłatnym użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji Pakiet nr 2 – Dostawa soczewek hydrofilnych Pakiet nr 3 – Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych Pakiet nr 4 - Dostawa wiskoelastyku Pakiet nr 5 – Dostawa soczewek torycznych
Vorherige Bekanntmachung744462-2025
Interne KennungZP/230-31/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów i zestawów operacyjnych do operacji wewnątrzgałkowych wraz z bezpłatnym użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2- Dostawa soczewek hydrofilnych
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Dostawa wiskoelastyku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, wiskoelastyku oraz zestawów operacyjnych do operacji wewnątrzgałkowych wraz z bezpłatnym użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie, z podziałem na 5 pakiety: Pakiet nr 1– Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów i zestawów operacyjnych do operacji wewnątrzgałkowych wraz z bezpłatnym użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji Pakiet nr 2 – Dostawa soczewek hydrofilnych Pakiet nr 3 – Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych Pakiet nr 4 - Dostawa wiskoelastyku Pakiet nr 5 – Dostawa soczewek torycznych
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 - Dostawa soczewek torycznych
Interne KennungPakiet nr 5