See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdienstverlening, sanitaire artikelen en specialistisch vloeronderhoud
Beschreibung: Het doel van deze Opdracht is het bereiken van een optimale balans tussen tevredenheid van interne gebruikers, studenten, bezoekers en medewerker(s) van Opdrachtnemers enerzijds en een goede kostenverhouding anderzijds. De Opdrachtnemers dragen zorg voor schone, representatieve en goed onderhouden gebouwen, waarbij zowel de reguliere schoonmaakdienstverlening, het specialistisch vloeronderhoud als het leveren en beheren van sanitaire artikelen bijdragen aan een positieve gebruikersbeleving en een hygiënische, veilige verblijfs- en werkomgeving. De scope van de opdracht is het uitvoeren van schoonmaakdienstverlening, het leveren van sanitaire artikelen (hardware en verbruiksartikelen) met bijbehorende dienstverlening en het verzorgen van specialistisch vloeronderhoud. Buiten scope van de opdracht is de uitvoer van glasbewassing.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schoonmaakdienstverlening
Beschreibung: Het verzorgen van schoonmaakdienstverlening op basis van een hybride contractvorm, waarin resultaatgerichte en inspanningsgerichte uitgangspunten worden gecombineerd. Voor de dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden kiest de Opdrachtgever voor een resultaatgerichte benadering, waarbij zo min mogelijk schoonmaakhandelingen worden voorgeschreven en de Opdrachtnemer ruimte krijgt om de werkzaamheden naar eigen inzicht uit te voeren. Hierbij staat het afgesproken schoonmaakresultaat ofwel kwaliteitsniveau centraal.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De ingangsdatum van de nieuwe Overeenkomst staat gepland op 1 maart 2027 en heeft een looptijd van 10 maanden en 2 jaar, met zevenmaal een optie tot verlenging van 1 jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Sanitaire artikelen
Beschreibung: Het leveren van sanitaire artikelen (hardware en verbruiksartikelen) met bijbehorende dienstverlening
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
Los: LOT-0003
Titel: Specialistisch vloeronderhoud
Beschreibung: Het laagfrequent reinigen en onderhouden van de vloeren (met uiteenlopende afwerkingen). Van Opdrachtnemer wordt een advies- en signaleringsfunctie verwacht inzake uit te voeren werkzaamheden en methodes, inclusief preventief en correctief onderhoud rondom schade en herstelwerkzaamheden.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste