2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zámecké konírny – Community Hub - inhalatorium“
Beschreibung: Obecné vymezení předmětu veřejné zakázky Předmětem zakázky je výstavba inhalatoria, které bude sloužit jako léčebný a relaxační objekt. Inhalatorium není řešeno jako zdravotnický objekt. Jedná se o dřevěnou částečně zastřešenou konstrukci, v jejímž středu bude probíhat cirkulace solanky. Celý prostor inhalatoria bude součástí venkovních prostor parku. Více v podrobnostech zadávací dokumentace. Areál zámeckého parku včetně koníren a mléčnice jsou kulturními památkami. V průběhu stavby je dodavatel povinen poskytnout součinnost zástupcům orgánu státní památkové péče a Národního památkového ústavu. Změny oproti projektové dokumentaci musí být projednány s orgánem státní památkové péče. V místě realizace projektu bude probíhat rekonstrukce koníren a mléčnice. Je nezbytná vzájemná koordinace stavebních prací. Dále se od dodavatele vyžaduje koordinace stavebních prací při realizaci přípojky NN (investor ČEZ Distribuce, a.s.).
Interne Kennung: P25V00000185
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní řízení na stavební práce
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si vyhrazuje změnu závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona o veřejných zakázkách. Ohledně úprav ceny díla provedených dle odst. 5.9 této smlouvy nebude mezi smluvními stranami uzavírán dodatek k této smlouvě. Cena díla může být na základě samostatného vyúčtování zhotovitele upravena z důvodu zvýšení cen materiálních, personálních či jiných vstupů potřebných pro provedení díla (dále jen „změna nákladů“) tak, že se přičtou částky určené vzorcem stanoveným níže. Tato úprava ceny díla se použije na všechny položky a práce provedené zhotovitelem na díle. Pokud chce zhotovitel uplatnit valorizační doložku dle této smlouvy, musí předložit samostatné vyúčtování změny nákladů objednateli vždy nejpozději do 2 měsíců od ukončení kalendářního čtvrtletí, ve kterém byla vystavena poslední faktura za práce provedené na díle. Toto vyúčtování bude vyčíslovat částku, která má být přičtena v důsledku změny nákladů. V případě, že má být přičtena částka v důsledku změny nákladů, po odsouhlasení vyúčtování změny nákladů za příslušné období objednatelem vystaví zhotovitel objednateli fakturu na tuto částku. Neodsouhlasí-li objednatel vyúčtování změny nákladů, není zhotovitel oprávněn fakturu vystavit. Tato faktura bude uhrazena ve lhůtě do 30 dnů od jejího doručení objednateli. V případě, že je vyúčtování po obsahové stránce nesprávné, může objednatel s odůvodněním, proč neodpovídá valorizační doložce, ve lhůtě 14 dnů od doručení požádat zhotovitele o jeho přepracování. Rozhodným okamžikem pro zařazení položky nebo práce do vyúčtování podle odstavce 5.9 této smlouvy je fakturace příslušné položky nebo práce v příslušném kalendářním čtvrtletí spadajícím do období, za které se vyúčtování vystavuje. Položková cena položek nebo prací zvýšená postupem podle této valorizační doložky se musí rovnat součinu položkové ceny příslušné položky nebo práce uvedené ve výkazu výměr a násobitele úpravy, stanoveného dle „Indexu cen stavebních děl podle klasifikace CZ-CC“ vyhlašovaného Českým statistickým úřadem pro kalendářní čtvrtletí, v kterém byla cena dotčených položek nebo prací fakturována. Jako cenový index bude v rámci klasifikace CZ-CC využíván: 1261 Budovy pro společenské a kulturní účely (dále jen „Cenový index“). Více v podrobnostech přílohy zadávací dokumentace č. 2 - smlouva o dílo - vzor