2. Verfahren
Verfahren
Titel: Loodgietersdiensten
Beschreibung: De aan te besteden opdracht omvat; het oplossen van eerstelijns storingen op basis van regie; • het realiseren van kleine aanpassingen op basis van regie en; • het realiseren van kleine projecten (tot een maximum van € 6.000 inclusief btw) op basis van regie of op basis van offerte. Opdrachten met een waarde > € 6.000 inclusief btw worden behandeld conform het inkoopbeleid van ROC Midden Nederland. Zie aanbestedingsdocument
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocument