See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn. „Wdrożenie e-usług Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.” w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” KPO.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn. „Wdrożenie e-usług Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.” w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” KPO. z podziałem na pakiety: Pakiet nr 1 – Wdrożenie Portalu pacjent w modelu Saas (Software as a Service) w ramach chmurowej platformy usług. Pakiet nr 2 – rozbudowa eksploatowanego obecnie Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI) o nowe moduły i funkcjonalności. Pakiet nr 3 - rozbudowa posiadanego systemu informatycznego dla diagnostyki obrazowej wraz z integracją oraz dostawa i instalacja stacji opisowej RTG / USG wraz z oprogramowaniem Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.A, i 1.B., 1.C do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety. Wszelkie odniesienia w OPZ do znaków towarowych, patentów, norm lub producentów należy rozumieć jako dopuszczające rozwiązania równoważne, na zasadach określonych w OPZ. Zamawiający informuje, że przedmiotowe postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem zasad horyzontalnych, w tym szczególnie zasady „nie czyń poważnych szkód” (DNSH – Do Not Significant Harm), z przestrzeganiem Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej (KPP) oraz Konwencji ONZ o Prawach Osób Niepełnosprawnych (KPON).
Vorherige Bekanntmachung: 90096-2026
Interne Kennung: PZOZ/DZP/382/05PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72317000 Datenspeicherung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Pakiet nr 1 – Wdrożenie Portalu pacjent w modelu Saas (Software as a Service) w ramach chmurowej platformy usług.
Beschreibung: Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia zał. nr 1A do SWZ oraz w formularzu cenowym zał. nr 5.1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1-Wdrożenie Portalu pacjent w modelu Saas (Software as a Service) w ramach chmurowej platformy usług.
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72317000 Datenspeicherung, 48814000 Medizinische Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – rozbudowa eksploatowanego obecnie Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI) o nowe moduły i funkcjonalności.
Beschreibung: Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia zał. nr 1B do SWZ oraz w formularzu cenowym zał. nr 5.2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2 – rozbudowa eksploatowanego obecnie Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI) o nowe moduły i funkcjonalności.
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – rozbudowa posiadanego systemu informatycznego dla diagnostyki obrazowej wraz z integracją oraz dostawa i instalacja stacji opisowej RTG / USG wraz z oprogramowaniem.
Beschreibung: Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia zał. nr 1C do SWZ oraz w formularzu cenowym zał. nr 5.3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3– rozbudowa posiadanego systemu informatycznego dla diagnostyki obrazowej wraz z integracją oraz dostawa i instalacja stacji opisowej RTG / USG wraz z oprogramowaniem.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 33100000 Medizinische Geräte, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 30214000 Arbeitsplätze