See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: zakup spektrometru ICP-MS z wyposażeniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup spektrometru ICP-MS z wyposażeniem - składającego się z elementów wymienionych szczegółowo w załączniku nr 1 do SWZ, transport sprzętu do siedziby Terenowej Stacji Doświadczalnej Instytutu Ochrony Roślin-PIB w Białymstoku (ul. Chełmońskiego 22, 15-195 Białystok), wniesienie, instalacja, uruchomienie, szkolenie w zakresie obsługi sprzętu. Zakup współfinansowany jest w ramach inwestycji A2.4.1 inwestycje w rozbudowę potencjału badawczego, części inwestycji: budowa lub modernizacja laboratoriów instytutów nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWYI ZWIĘKSZENIA ODPORNOŚCI (KPO). 2. Dostarczany sprzęt będzie fabrycznie nowy, nieużywany, gotowy do pracy po zainstalowaniu, wolny od wad prawnych i fizycznych oraz zgodny z normami i obowiązującymi wymaganiami technicznoeksploatacyjnymi obowiązującymi w Polsce. Sprzęt będzie pochodził bezpośrednio od producenta lub z oficjalnych autoryzowanych kanałów dystrybucyjnych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-001
Menge: 1 Stück