See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. pieczywo, jaja, mięso, wędliny drobiowe, wędliny wieprzowe – zamówienie nr 2.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu - załącznik nr 1
Interne Kennung: 2026.PN.11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 Ustroń – pieczywo
Interne Kennung: 2026.PN.11/1
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 Ustroń – jaja
Interne Kennung: 2026.PN.11/2
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3 Ustroń – mięso
Interne Kennung: 2026.PN.11/3
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4 Ustroń – wędliny drobiowe
Interne Kennung: 2026.PN.11/4
Haupteinstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5 Ustroń – wędliny wieprzowe
Interne Kennung: 2026.PN.11/5
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6 Górki – pieczywo
Interne Kennung: 2026.PN.11/6
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7 Górki – jaja
Interne Kennung: 2026.PN.11/7
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8 Górki – mięso
Interne Kennung: 2026.PN.11/8
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9 Górki – wędliny drobiowe
Interne Kennung: 2026.PN.11/9
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10 Górki – wędliny wieprzowe
Interne Kennung: 2026.PN.11/10