2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w latach 2027-2028
Beschreibung: Zorganizowanie odbioru odpadów selektywnie zebranych, ulegających biodegradacji oraz niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, ich transport oraz zagospodarowanie, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych w Gminie Pyskowice. Pod pojęciem "nieruchomości zamieszkałe" Zamawiający rozumie: nieruchomości w Gminie Pyskowice, w których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości, o których mowa w art. 6j ust. 4 ustawy z 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733). Wykonawca zobowiązuje się, iż będzie realizował przedmiot umowy zgodnie z uchwałami Rady Miejskiej w Pyskowicach, będzie gospodarował odebranymi odpadami zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. 1587 z późn. zm.), ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399), a także wymogami ochrony środowiska oraz Planem Gospodarki dla województwa śląskiego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w latach 2027-2028