2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zestawu RTG oraz dostosowanie pracowni RTG do standardu dostępności oraz pod montaż nowego aparatu RTG.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup zestawu RTG oraz dostosowanie pracowni RTG do standardu dostępności oraz pod montaż nowego aparatu RTG. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę nowego zestawu RTG oraz dostosowanie Pracowni RTG dla montażu dostarczonego zestawu RTG zgodnie z jego specyfiką i wymaganiami producenta. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostosowanie pomieszczeń Pracowni RTG do standardu dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, określonego w audycie przeprowadzonym w miejscu wykonania zamówienia tj. Samodzielnym Gminnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Błoniu. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. Przedmiot zamówienia powinien być zrealizowany zgodnie z wymogami producenta, obowiązującymi normami i przepisami prawa. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producentów w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie UE. Przedmiot zamówienia powinien posiadać certyfikaty CE, o ile dotyczy konkretnych dostarczanych wyrobów. Przedmiot zamówienia winien być fabrycznie nowy, w oryginalnych opakowaniach (o ile posiadają), nieużywany, wolny od wad i uszkodzeń, niebędący przedmiotem praw osób trzecich oraz nie będący przedmiotem wystaw, targów i prezentacji, wykonany w ramach bezpiecznych technologii. Przedmiot zamówienia na każdą z części musi być kompletny i po zainstalowaniu/dostarczeniu gotowy do eksploatacji, bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji (poza typowymi znormalizowanymi materiałami eksploatacyjnymi). Towary składane lub o bardziej skomplikowanej budowie, powinny posiadać instrukcje użytkowania w języku polskim oraz ostrzeżenie o zagrożeniach. Wykonawca zobowiązany jest, przed dostarczeniem przedmiotu zamówienia okazać stosowne wymagane prawem: atesty, świadectwa, aprobaty techniczne, certyfikaty i deklaracje zgodności oraz dostarczyć Zamawiającemu kserokopie tych dokumentów. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania norm UE.
Interne Kennung: GSPZOZ.02.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215143 Bau von Räumen für Vorfelddiagnostik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup zestawu RTG oraz dostosowanie pracowni RTG do standardu dostępności oraz pod montaż nowego aparatu RTG