33329-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Ohřívač vzduchu Polar GSH W-20 Servis a opravy, 4. ČTVRTLETÍ 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOhřívač vzduchu Polar GSH W-20 Servis a opravy, 4. ČTVRTLETÍ 2025
BeschreibungPředmětem VZ je v souladu s § 131 zákona uzavření rámcové dohody s jedním vybraným dodavatelem na zabezpečení servisních prohlídek s technickou údržbou, včetně požadovaných revizí v periodických cyklech (dále jen "SP")a běžných - mimozáručních oprav (dále jen "BO") u ohřívačů vzduchu Polar GSH W-20 v modifikacích na podvozcích Peugeot Boxer 2.2 Blue HDI L3, případně na dvounápravovém účelovém přívěsu. Rámcová dohoda bude uzavřena v souladu se zadávacími podmínkami a nabídkou vybraného dodavatele. Jednotlivé dílčí veřejné zakázky na poskytnutí služby (dále jen "dílčí VZ") budou zadávané podle aktuálních potřeb zadavatele podle podmínek stanovených rámcovou dohodou.
Vorherige Bekanntmachung439032-2024
Interne KennungSp. zn. SpMO 40827/2024-1350
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001