333340-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Maaien extensief gras
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMaaien extensief gras
BeschreibungOpdrachtgever wenst met maximaal zes geselecteerde Raamcontractanten een Raamovereenkomst op te stellen, die gedurende de looptijd van de op te stellen Overeenkomst voldoen aan de minimum voorwaarden voor de uitvoering van de opdracht. Bij de Nadere opdrachten, waarvan de werkzaamheden per 1 januari 2028 aanvangen, maken onderstaande deelgebieden onderdeel uit van deze Nadere opdrachten: 1. Tilburg BioS 2. Tilburg West 3. Tilburg Noord Opdrachtgever verwacht dat de deelgebieden Hilvarenbeek en Goirle ook onderdeel gaan zijn van de uit te zetten Nadere opdrachten.
Interne KennungDG26-206
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungEr zijn geen opdrachten samengevoegd. Het aantal percelen van deze aanbesteding is één. De Opdracht is niet onderverdeeld in percelen aangezien deze als geheel toegankelijk is voor het lokaal en regionaal mkb. Door de Opdracht op te delen in percelen krijgt Opdrachtgever mogelijk te maken met meerdere uitvoerende partijen, hetgeen meer coördinatie- en administratiewerkzaamheden en dus hogere kosten met zich meebrengt. Dit is niet in het belang van de Opdrachtgever. Deze Raamovereenkomst betreft de inkoop van Maaien extensief gras. Bij de Nadere opdrachten, waarvan de werkzaamheden per 1 januari 2028 aanvangen, maken onderstaande deelgebieden onderdeel uit van deze Nadere opdrachten: 1. Tilburg BioS 2. Tilburg West 3. Tilburg Noord Opdrachtgever verwacht dat de deelgebieden Hilvarenbeek en Goirle ook onderdeel gaan zijn van de uit te zetten Nadere opdrachten. zie mini-competitie
Interne Kennung1