See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN-19/26 Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla jednostek UMP
Beschreibung: Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla jednostek UMP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3, 3.1. i 3.2. do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 205582-2026
Interne Kennung: PN-19/26 Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla jednostek UMP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjnego o zamówieniu. Wstępne ogłoszenie zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 16.06.2025 r. pod numerem Dz. U. S-113/2025-384904.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla jednostek UMP
Interne Kennung: PN-19/26