333353-2025 - Wettbewerb
Polen – Forschungsdienste – Usługa realizacji badań ewaluacyjnych dla Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa realizacji badań ewaluacyjnych dla Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Usługa realizacji badań ewaluacyjnych programów rządowych realizowanych przez NIW–CRSO. Zamówienie zostało podzielone na części: 1) Część 1 zamówienia: ewaluacja mid-term Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 (PROO); 2) Część 2 zamówienia: zadanie 1: ewaluacja bieżąca Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030 (ROHiS); zadanie 2: diagnoza beneficjentów konkursu „WOW w NGO!” Korpus Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018-2030” (KS); 3) Część 3 zamówienia: zadanie 1: ewaluacja bieżąca Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030 NOWEFIO, priorytet 4. (NOWEFIO); zadanie 2: ewaluacja bieżąca Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033, priorytet 1 (FM); 4) Część 4 zamówienia: zadanie 1: ewaluacja mid-term Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych (PWRUL); zadanie 2: ewaluacja bieżąca Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Międzynarodowych Domów Spotkań (MDS).
Interne Kennung1/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa realizacji badań ewaluacyjnych programów rządowych realizowanych przez NIW–CRSO. Część 1 zamówienia: ewaluacja mid-term Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 (PROO);
BeschreibungOpis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi integralną część SWZ – został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ .
Interne Kennung1/PN/2025 - część 1 zamówienia
LosLOT-0002
TitelUsługa realizacji badań ewaluacyjnych programów rządowych realizowanych przez NIW–CRSO - Część 2 zamówienia: zadanie 1: ewaluacja bieżąca Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030 (ROHiS); zadanie 2: diagnoza beneficjentów konkursu „WOW w NGO!” Korpus Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 20
Interne Kennung1/PN/2025 - część 2 zamówienia
LosLOT-0003
TitelUsługa realizacji badań ewaluacyjnych programów rządowych realizowanych przez NIW–CRSO - część 3 zamówienia zadanie 1: ewaluacja bieżąca Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030 NOWEFIO, priorytet 4. (NOWEFIO); zadanie 2: ewaluacja bieżąca Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033, priorytet 1 (FM)
BeschreibungOpis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi integralną część SWZ – został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ
Interne Kennung1/PN/2025 - część 3 zamówienia
LosLOT-0004
TitelUsługa realizacji badań ewaluacyjnych programów rządowych realizowanych przez NIW–CRSO - część 4 zamówienia zadanie 1: ewaluacja mid-term Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych (PWRUL); zadanie 2: ewaluacja bieżąca Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Międzynarodowych Domów Spotkań (MDS)
Interne Kennung1/PN/2025 - część 4 zamówienia