2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud gemalen 2026-2029
Beschreibung: De gemeente Leudal is voornemens de dienst “Onderhoud gemalen 2026-2029” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Laagste Prijs”. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het onderhoud aan mini-gemalen; - het onderhoud aan gemalen; - het onderhoud aan bergbezinkbassins; - het vervangen van van electromechanische installaties van minigemalen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het onderhoud aan mini-gemalen, ca. 446 st; - het onderhoud aan gemalen ca. 70 st; - het onderhoud aan bergbezinkbassins ca. 30 st; - het vervangen van van electromechanische installaties van minigemalen ca. 40 st.
Interne Kennung: 2025-LEU284-RO-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging