See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: GSM-R Core Migration
Beschreibung: Vernieuwing van de centrale systemen van het GSM-R netwerk van Infrabel, met inbegrip van levering van de centrale netwerk onderdelen, hun installatie en hun integratie in het radio netwerk gedeelte dat gebruik maakt van NOKIA Flexi BSC en Flexi BTS.
Interne Kennung: I-FBA51-0000444931-F06__6_Pub2
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I-FBA51-0000444931-F06__6_Pub2 - 1
Interne Kennung: KONTRON LOT 1